Czwartek 10:00

2 kwietnia 2020

Liczba miejsc ograniczona!

Dni
Godzin
Minut
Sekund

BEZPŁATNE SZKOLENIE INTERNETOWE


Jak zwiększyliśmy dochód firmy i skuteczność pracowników wykorzystując sprawdzone strategie sprzedażowe, bez konieczności wydłużania swojego czasu pracy?

Już w czwartek o 10:00 pokażę Ci:

  • co zrobiliśmy, aby stabilnie zwiększać dochód firmy bez obawy o płynność finansową,
  • 8 sposobów, które wykorzystujemy, pozyskując klientów z i bez budżetu marketingowego, bez konieczności przebijania się przez sekretariat czy asystentów,
  • jak odzyskujemy dziesiątki godzin tygodniowo na pracę nad firmą, a nie w firmie, aby przyspieszyć jej rozwój,
  • jak wdrażamy nawet niedoświadczonych sprzedawców tak, aby od pierwszego miesiąca na siebie zarabiali,
  • jak generujemy ponad 500 nowych leadów (tzw. ciepłych kontaktów) każdego miesiąca i jak być może Ty możesz zrobić to samo.

Dołącz bezpłatnie do szkolenia. Podaj e-mail na który otrzymasz potwierdzenie zapisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Eventlabs sp. z o.o.

Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych klikając tutaj

BEZPŁATNE SZKOLENIE INTERNETOWE


Jak zwiększyliśmy dochód firmy i skuteczność pracowników wykorzystując sprawdzone strategie sprzedażowe, bez konieczności wydłużania swojego czasu pracy?

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 - WolvesAcademy

Polityka prywatności
Regulamin

Administratorem Twoich danych osobowych jest Eventlabs Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (00-640) przy ul. Mokotowskiej 1 wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem 0000323662, REGON: 141794203, NIP: 5213529520 (dalej: my). Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. b RODO, w zakresie udostępnienia Ci e-booka oraz art 6 ust. 1 lit. f RODO tj. nasze prawnie uzasadnione interesy w zakresie kontaktu na Twoje żądanie (formularz kontaktowy), marketingu naszych usług oraz wysyłki newslettera, jeśli zdecydowałeś/aś się go otrzymywać (checkbox pod polem adresu e-mail). Odbiorcami Twoich danych będą podmioty przetwarzające dane osobowe w naszym, o ile jest to niezbędne w celu świadczenia na naszą rzecz usług i wyłącznie w odpowiadającym temu celowi zakresie (np. Google w zakresie gSuite, czy HubSpot). Dane osobowe posiadane przez nas przetwarzane będą przez okres: a) w przypadku przetwarzania danych dla realizacji naszych uzasadnionych interesów – do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu; b) w przypadku przetwarzania danych w celu realizacji umowy (udostępnienia Ci e-booka) – do momentu jej zakończenia oraz przez okres konieczny dla zabezpieczenia ew. roszczeń. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Możemy transferować Twoje dane poza terytorium EOG, tj. do USA na podstawie Tarczy Prywatności UE-USA (wykorzystywanie pakietu gSuite) oraz standardowych klauzul umownych (HubSpot). Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twoich praw związanych z prywatnością, zawsze możesz napisać e-maila do naszego Inspektora Ochrony Danych - Damiana Klimasa na adres: iod@evenea.pl